Silne bóle żołądka w ciąży - sprawdź kiedy wybrać się do lekarza.
You are here: Home > Angry Birds Star Wars > Angry Birds Star Wars Easter Egg | Złote jaja | Złote androidy

Angry Birds Star Wars Easter Egg | Złote jaja | Złote androidy

Angry Birds Star Wars Easter Egg

Standardem stało się już że w każdej części gier z serii Angry Birds mamy do odblokowania dodatkowe mapy. Tym razem pierwszy 6 dodatkowych map odblokowujemy poprzez uzyskanie odpowiednio dużo złotych gwiazdek. Zaś pozostałe 5 po znalezieniu 5 „złotych jaj/easter egg/złotych androidów. Oto miejsca ukrycia:

1. Pierwsze ukryte jajo znajduje się w Tatooine mapa 13. Zdobycie jego jest troszke skomplikowane, ponieważ przy uzyciu drugiego ptaszka trzeba wyczuc moment żeby odbić strzał z lasera w kierunku złotego jaja. Nie zawsze wychodzi za pierwszym razem dlatego mam nadzieje ze scren pomoże.

Angry Birds Star War Easter egg 1-13

2. Drugi złoty droid ukryty jest również w Tatooine lecz na mapie 25. Znajduje się poniżej procy. Używając czerwonego ptaka trzeba trafić w krzak zaznaczony na screnie. Dzięki temu kula znajdującą się powyżej spadnie niżej. Następnie przy urzyciu mocy kolejnego ptaka staramy się przepchnąć kule w kierunku złotego droida.

Angry Birds Star War easter egg

Angry Birds Star War easter egg 1-25

3. Trzeci Easter Egg znajdziemy w Tatooine na mapie 31. Żeby zdobyć te złote jajo trzeba wykazać się szybkością. wystrzeliwujemy pierwszego ptaka po takiej trajektorii jak na screnie, rozbijamy używając mocy skały w kierunku lotu. Następnie szybko wystrzeliwujemy następnego ptaka i staramy się przepchnąć asteroidy tak aby wpadły na Easter Egg’a.

Angry Birds Star War Easter Egg 1-31

4.Kolejne jajo znajduje się w Death Star na mapie 18. Trzeba wystrzelić ptaka za proce dość niedaleko tak by spadł w dół. jak będzie mniej wiecej w punkcie jak na screnie strzelamy w kierunku jaja. Nie zawsze wychodzi za pierwszym razem.

Angry Birds Star War Easter Egg 2-18

5. Ostatnie złote jajo zostało ukryte w Death Star na mapie 33. Zdobycie jego jest proste. Wystarczy wystrzelić zółtego ptaka tak by odbił się odbił od tej kuli, i ustawił się tak by można było strzelić laserem w kierunku jaja. Jeśli pierwszy ptak tylko zniszczy ścianę która zasłania jajo trzeba użyć drugiego postępując analogicznie.

Angry Birds Star War 2-33

Jak narazie to wszystkie ukryte złote jaja. Mam nadzieje że w kolejnych aktualizacjach, o ile takie będą, pojawia się kolejne.

Tags: , ,

Comments are closed.